6°C / 15°C
NEDELJA
4°C / 13°C

Đoković brez težav v tretji krog, naslednji tekmec Bedene

Srbski teniški zvezdnik Novak Đoković se je brez večjih težav uvrstil v tretji krog turnirja za grand slam v Parizu. Na odprtem prvenstvu Francije je v drugem krogu premagal Slovaka Alexa Molčana s 6:2, 6:3, 7:6 (4).

Molčan je sicer varovanec trenerja Mariana Vajde, nekdanjega trenerja Đokovića, ki je srbskemu igralcu pomagal do večine od 20 naslovov na turnirjih za grand slam.

Đoković, prvi nosilec tekmovanja v Parizu, se bo v naslednjem krogu pomeril s slovenskim tekmecem Aljažem Bedenetom. Ta je danes prav tako uspešno nastopil v Parizu in za uvrstitev v tretji krog premagal Urugvajca Pabla Cuevasa s 4:6, 6:4, 7:6 (5), 6:4.

Vesti.si je spletni portal, namenjen pregledu novic s poudarkom na lokalnem dogajanju.